EPSON

Epson to sieć 70 tys. pracowników w 108 placówkach na całym świecie. Epson Europe BV z Amsterdamu to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję
i Afrykę. Firma stale rozwija swoją ofertę i proponuje zróżnicowane pod względem ceny oraz parametrów produkty takie jak: drukarki laserowe, atramentowe i igłowe, urządzenia wielofunkcyjne, skanery, projektory multimedialne, drukarki fiskalne i systemy kasowe. Epson szczyci się także ciągłym wkładem w światową ochronę środowiska i wspieraniem lokalnych społeczności. W ogłoszonej w czerwcu 2008 roku „Wizji ekologicznej 2050” firma zaprezentowała inicjatywy przeciwdziałające globalnemu ociepleniu, wyczerpywaniu światowych zasobów naturalnych i utracie bioróżnorodności.

SCORPIO

SCORPIO Sp. z o.o.  to jeden z wiodących dostawców materiałów i maszyn dla takich dziedzin poligrafii, jak: fleksodruk, offset, introligatornia, tampondruk, znakowanie laserowe i druk cyfrowy.

30-letnia działalność w branży, wsparta praktyczną wiedzą naszych specjalistów oraz doświadczeniem renomowanych, światowej klasy dostawców, owocuje rokrocznie licznymi instalacjami i wdrożeniami technologicznymi i dużą gamą zadowolonych klientów. Do wszystkich oferowanych rozwiązań zapewniamy doradztwo techniczne na etapie sprzedaży i wdrożenia oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Szwajcarska firma swissQprint, której rozwiązania od wielu lat dystrybuujemy na rynku polskim, to lider technologiczny w zakresie przemysłowych ploterów UV-LED, płaskich i rolowych. Flagowy produkt – swissQprint Nyala to od 6 lat najlepiej sprzedający się w Europie model drukarki w swojej klasie.

Ciągłe nowości produktowe, jak choćby najnowsze, niespotykane w tym segmencie produkcji tusze neonowe, oraz niezawodność i zaufanie, jakim cieszą się rozwiązania firmy swissQprint, zjednują jej, także w Polsce, coraz szerszą rzeszę kolejnych klientów.